101 Okey Çip Hilesi [En Yeni 2020]

101 Okey Pepsi Şifreleri Kasım 2020 Son Güncelleme :  08.03.2021 Pazartesi Saat 00:30

 

TMY94CXKHF

T7JGONMGR0

T54LW14FD0

 


Türk insanı olarak oyun oynamayı çok eski tarihlerden bu yana sevmişizdir. Yolu Türkiye'den geçmiş olan yabancı bir turiste Türk İnsanını bir kaç kelime ile anlat dediğinde
büyük çoğunluğunun söyleyeceği şeyler az çok bellidir. Birincisi misafir perverlik ikincisi ise sıcak kanlılık olur muhtemelen. İnsanımızın sıcak kanlılık özelliğinden geldiğini düşündüğüm
aynı zamanda birde sosyal olma özelliği de var. Bu sosyalliğin bir parçası da kahvehane kültürüdür. Gelişen teknolojimizle birlikte bu kültürümüzde yavaş yavaş yerini teknolojiye bırakıyor gibi.

Kahvehanedeki oyun kültürümüzü telefon ve bilgisayarlarımıza aktardığımıza göre artık taş ve kağıt çalma işinide buraya aktarmamız lazım:). Oynadığımız bu oyunlardaki amaç kullanıcının daha fazla
application üzerinde zaman geçirip oyun içerisinde size sunulan ücretli hizmetlerden satın almanızdır yani yine o meşhur söze çıkıyor yol unutmayın ki kumarda her zaman masa kazanır.

Benden size bir tavsiye bunun bir oyun olduğunu unutmadan oyundan keyif ve zevk almaya bakın ve kesinlikle hırs yapmayın. Şuanda bu yazıyı okuyorsanız hırs yapmışsınız demektir.

Bu oyunda hile yapma şansınız kesinlikle yok. Yapabileceğiniz şeyler belli. Pepsi kapakları, doritos ve ruffles cips paketlerindeki şifreler ve Vodafone kodudur.

Bunun dışında size 3. parti bir yazılım yükleterek bedava çip vereceğini söyleyenlere kesinlikle inanmayınız.

Bende bu yazı da size elimde 10.000 tane olan 101 okey pepsi kodu kapaklarının şifrelerini paylaşacağım.101 plus çip kodu paylaşımını hergün düzenli olarak yapacağım. Şifreler hergün saat 01:00'da bu yazı üzerinden paylaşılacaktır.Günlük 10 tane şifre paylaşmayı hedefledim.

Şifreleri girip çip yükleyenlere şimdiden hayırlı olsun ve güle güle kullansınlar.

İyi oyunlar...