Microsoft Office 2016 ve Office 365 Etkinleştirme Çok Basit

Microsoft Office bence dünya üzerinde rakibi olmayan nadir programlardan birisi. Hatta bunu 2016 yılında açıkladıkları kullanım istatistikleriyle de kanıtladılar. Pc, mac, android ve ios gibi bir çok farklı platformda 1.2 Milyar kişi tarafından kullanılmakta. Tabiki bu sayılar lisanslı kullanan kullanıcı sayısı belki de bu sayı kadar da lisanssız kullanan kullanıcılar var. Bunun sayısını bilemiyoruz.

Dönelim konumuza bilgisayarımı aldığımda kurulu olarak gelen office 365'in kullanım süresi doldu ve crack yapmak için farklı sitelerden bir çok serial key ürün anahtarı denedim ve sonuç alamadım. Ortalıkta dolaşan birkaç warez aktivatör sayesinde virüslerle uğraştım fakat sonunda yine tertemiz bir yöntem buldum. Aşağıda linkini(link1) vereceğim txt dosyasındaki kodları farklı kaydedip uzantısını .cmd yapın ve çalıştırın. Program sizin kullandığınız office versiyonuna göre aktivasyon yapacaktır.

//Edit

Arkadaşlar son zamanlarda birinci yöntemin çalışmadığı yönünde mailler aldım. Evet bazen sunucuyla bağlantı hatası veriyor ya da uyumsuz versiyon diyebiliyor. Bununla ilgili kesin bir çözüm daha var ama indireceğiniz dosyayı kullanabilmeniz için anti-virüsünüzü kısa bir süreliğine deaktif yapmanız gerekiyor. Dosyanın içerisindeki virüsün zararlı olup olmadığı konusunda bir bilgim yok sorumluluk tamamen size aittir. Ben test için indirdim kurdum ve şimdilik bir problemle karşılaşmadım. Dosyayı  linkten(link2) indirebilirsiniz.

 

Sonra ofisinizi güle güle kullanın.

 

Crack Dosyaları Kaldırılmıştır.