Office 365 Ürün Anahtarı %100 Çalışıyor

Office 365 Lisans Anahtarı Nedir?

Office 365 Microsoft firmasının ürettiği ve ücretli olarak satılan bir paket programdır. Paketin içerisinde Word, Excel, Powerpoint, OneNote, Outlook, Access, Publisher gibi programlar mevcut. Bu programları limitsiz kullanmak ve lisanslamak için lisans anahtarına ihtiyacınız var. Lisans anahtarı girmeden programın bütün özelliklerini kullanamayacaksınız.


Office 365 Lisans Anahtarını Nasıl Alabilirim?

Office 365 ve office 2016 key(lisans anahtarına) ulaşmanın en doğru yolu para vererek satın almaktır. Lisanssız kullanımın önüne geçmek için internetten ve teknoloji marketlerinden lisans anahtarı sahibi olabilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız lisans anahtarını kesinlikle bir başkası ile paylaşmayınız. Paylaşmanız durumunda sizin lisans anahtarınızda iptal olabilir.


Lisans Süresi Ne Kadardır?

Lisans anahtarının süresi aldığınız pakete göre değişmektedir. Bilgisayarınızı yeni aldığınızda genellik 1 yıl ücretsiz kullanabileceğiniz lisans anahtarı girilmektedir. Sonradan satın alınan paketlerde yıllık ve ömür boyu olarak farklı fiyatlarda paketler satılmaktadır.


Lisans Anahtarım Olmadan Nasıl Etkinleştirebilirim?

Arkadaşlar daha önce Microsoft Office 365 ve Office 2016 kolayca etkinleştirebileceğiniz bir yöntemle ilgili bir yazı yazmıştım. O yöntemi kullanarak etkinleştirmeyi yapanlardan çok sayıda teşekkür aldım.
Bu yazımda ise birinci yöntemin çalışmadığı durumlarda kullanabileceğiniz piyasada gezen ve %100 çalışan ürün anahtarlarını toplamak istedim. Kullandığınız Office paketine göre ilgili ürün anahtarlarını deneyerek programlarınızı eksiksiz olarak kullanabileceksiniz. Bu sayfa sürekli olarak yeni Office 365 Key geldiğinde güncellenecektir.

Anahtarlara ulaşabilmek için iletişim menüsündeki formu doldurunuz.